CT-6EX103
Productnummer DigiKey
563-CT-6EX103-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT-6EX103
Beschrijving
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling zijkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CT-6EX103 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Nidec Components
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling zijkant
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
10 kOhms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,323" x 0,276" oppervlak (8,20mm x 7,00mm)
Tolerantie
±10%