F17FA-03MC
F17FA-03MC
F17FA-03MC
Productnummer DigiKey
563-1384-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F17FA-03MC
Beschrijving
FAN AXIAL 17X5MM 3.3VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 3,3 VDC Vierkant - 17mm L x 17mm H Huls 0,353 CFM (0,010m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Type ventilator
Fabr.
Ruis
5,0dB(A)
Serie
RPM
Verpakking
Tray
Aansluiting
2 draadkabels
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
32 ~ 140°F (0 ~ 60°C)
Spanning - nominaal
Nominale stroom (A)
0,070A
Grootte / afmetingen
Vierkant - 17mm L x 17mm H
Spanningsbereik
3,1 ~ 3,5 VDC
Breedte
5,00mm
Materiaal - frame
Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT)
Luchtstroom
0,353 CFM (0,010m³/min)
Materiaal - mes
Statische druk
0,024 in H2O (6,0Pa)