F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC--E
F16EA-03LLC
Productnummer DigiKey
563-F16EA-03LLC-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F16EA-03LLC
Beschrijving
FAN AXIAL 16X4MM 3.3VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 3,3 VDC Vierkant - 16mm L x 16mm H Huls 0,424 CFM (0,012m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Ruis
3,0dB(A)
Fabr.
Vermogen (watt)
70 mW
Serie
RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 draadkabels
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Spanning - nominaal
Gewicht
0,003 lb (1,36 g)
Grootte / afmetingen
Vierkant - 16mm L x 16mm H
Nominale stroom (A)
0,020A
Breedte
4,00mm
Spanningsbereik
3,2 ~ 3,5 VDC
Luchtstroom
0,424 CFM (0,012m³/min)
Materiaal - frame
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Statische druk
0,019 in H2O (4,7Pa)