F16FB-05LLC--E
F16FB-05LLC--E
F16FB-05LLC /E
Productnummer DigiKey
563-1107-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F16FB-05LLC /E
Beschrijving
FAN BLOWER 16X4.5MM 5VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Blower 5 VDC Vierkant - 16mm L x 16mm H Huls 0,424 CFM (0,012m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Ruis
3,0dB(A)
Fabr.
Vermogen (watt)
200 mW
Serie
RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 draadkabels
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Spanning - nominaal
Gewicht
0,003 lb (1,36 g)
Grootte / afmetingen
Vierkant - 16mm L x 16mm H
Nominale stroom (A)
0,040A
Breedte
4,50mm
Spanningsbereik
4,5 ~ 5,5 VDC
Luchtstroom
0,424 CFM (0,012m³/min)
Materiaal - frame
Acryl-butadieen-styreen (ABS), polybutyleentereftalaat (PBT)
Statische druk
0,022 in H2O (5,5Pa)