F17HA-05MC
F17HA-05MC
F17HA-05MC
Productnummer DigiKey
563-1108-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
F17HA-05MC
Beschrijving
FAN AXIAL 17X8MM 5VDC WIRE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Tubeaxial 5 VDC Vierkant - 17mm L x 17mm H Huls 0,530 CFM (0,015m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Ruis
7,0dB(A)
Fabr.
Vermogen (watt)
150 mW
Serie
RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 draadkabels
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Spanning - nominaal
Gewicht
0,005 lb (2,27 g)
Grootte / afmetingen
Vierkant - 17mm L x 17mm H
Nominale stroom (A)
0,030A
Breedte
8,00mm
Spanningsbereik
4,5 ~ 5,5 VDC
Luchtstroom
0,530 CFM (0,015m³/min)
Materiaal - frame
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Statische druk
0,040 in H2O (10,0Pa)