SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
SS-10-15SP-LE
Productnummer DigiKey
563-1078-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SS-10-15SP-LE
Beschrijving
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars SP5T 5 positie Through-hole Draaiend met as Actuator 100mA 5 VDC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SS-10-15SP-LE Modellen
Categorie
Afwerking contact
Goud
Hoogte boven bord
0,535" (13,59mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Circuit
SP5T
Afwasbaar
Ja
Aantal posities
5
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Nominale stroom (A)
100mA
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Nominale spanning
5 VDC
Lengte
0,394" (10,00mm)