CFR2B12H
Productnummer DigiKey
4631-CFR2B12H-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFR2B12H
Beschrijving
FAN BLOWER CF 68.8X23.5MM 12VDC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Blower, cross-flow 12VDC Kogel 5,5 CFM (0,154m³/min)
Categorie
Luchtstroom
5,5 CFM (0,154m³/min)
Fabr.
Type lager
Kogel
Serie
Type ventilator
Verpakking
Bulk
Ruis
25,0dB
Status onderdeel
Actief
Vermogen (watt)
1 W
Spanning - nominaal
RPM
Grootte / afmetingen
Rectangular - 68.8mm L x 23mm H
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C
Breedte
23,50mm