CFR1B12H
Productnummer DigiKey
4631-CFR1B12H-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFR1B12H
Beschrijving
FAN MIC BLOWER 43.8X23.5MM 12VDC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Micro-blower 12VDC Kogel 6,7 CFM (0,188m³/min)
Categorie
Statische druk
0,190 in H2O (46,1Pa)
Fabr.
Type lager
Kogel
Serie
Type ventilator
Verpakking
Bulk
Functies
Automatische herstart, bescherming geblokkeerde rotor
Status onderdeel
Actief
Ruis
28,0dB(A)
Spanning - nominaal
Vermogen (watt)
840 mW
Grootte / afmetingen
Rectangular - 43.8mm L x 23mm H
RPM
Breedte
23,50mm
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C