CFR3B12H
Productnummer DigiKey
4631-CFR3B12H-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFR3B12H
Beschrijving
FAN BLOWER CF 94.5X23.5MM 12VDC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ventilator Blower, cross-flow 12VDC Kogel 8,0 CFM (0,224m³/min) 2 draadkabels
Categorie
Ruis
23,0dB
Fabr.
Vermogen (watt)
1.1 W
Serie
RPM
Verpakking
Bulk
Aansluiting
2 draadkabels
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C
Spanning - nominaal
Goedkeuringsinstantie
CE, cUL, TÜV, UL
Grootte / afmetingen
Rectangular - 94.5mm L x 23mm H
Gewicht
0,058 lb (26,31 g)
Breedte
23,50mm
Nominale stroom (A)
0,090A
Luchtstroom
8,0 CFM (0,224m³/min)
Spanningsbereik
7 ~ 13,2 VDC
Type lager
Kogel
Materiaal - frame
Polybutyleentereftalaat (PBT), met glasvezel versterkt
Type ventilator
Materiaal - mes
Functies
Automatische herstart, bescherming geblokkeerde rotor
Levensduur bij temp.
65000 uur @ 40°C