OWICM5025RF-101
Productnummer DigiKey
3949-OWICM5025RF-101TR-ND - Tape & Reel (TR)
3949-OWICM5025RF-101CT-ND - Cut Tape (CT)
3949-OWICM5025RF-101DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
OWICM5025RF-101
Beschrijving
CMC 6A 2LN 100 OHM SURFACE MOUNT
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 100 Ohms @ 100 MHz 6A DCR
Categorie
Nominale stroom (max.)
6A
Fabrikant
Ole Wolff Electronics Inc
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,189" L x 0,197" B (4,80mm x 5,00mm)
Type filter
Voedings-, signaallijn
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Impedantie bij frequentie
100 Ohms @ 100 MHz