G3VM-101HR2(TR05)
Productnummer DigiKey
39-G3VM-101HR2(TR05)TR-ND - Tape & Reel (TR)
39-G3VM-101HR2(TR05)CT-ND - Cut Tape (CT)
39-G3VM-101HR2(TR05)DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G3VM-101HR2(TR05)
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
G3VM-101HR2(TR05) Modellen
Categorie
Spanning - ingang
1,65 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
0 V ~ 100 V
Serie
Stroombelasting
3 A
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Weerstand status Aan (max.)
65 mOhms
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Gullwing
Type montage
Opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C