G3VM-101HR2
Productnummer DigiKey
39-G3VM-101HR2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
G3VM-101HR2
Beschrijving
SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Halfgeleider Fotokoppelingrelais (fotorelais) SPST-NO (1 vorm A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
G3VM-101HR2 Modellen
Categorie
Spanning - ingang
1,65 VDC
Fabr.
Spanning - belasting
0 V ~ 100 V
Serie
Stroombelasting
3 A
Verpakking
Buis
Weerstand status Aan (max.)
65 mOhms
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Gullwing
Type montage
Opbouwmontage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 110°C