BAV70LT3G
Productnummer DigiKey
BAV70LT3GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
BAV70LT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BAV70LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BAV70LT3G
Beschrijving
DIODE ARR GP 100V 200MA SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 100 V 200mA (DC) Opbouwmontage TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BAV70LT3G Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabrikant
onsemi
Inverse hersteltijd (trr)
6 ns
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
2.5 µA @ 70 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Standard
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
200mA (DC)
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.25 V @ 150 mA