BZX84C3V9LT1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 8.800
Gegevensblad
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 202
Gegevensblad
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 5.240
Dioden - Zener 3.9 V 250 mW ±5% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
BZX84C3V9LT1G
Productnummer DigiKey
BZX84C3V9LT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
BZX84C3V9LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C3V9LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C3V9LT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.9V 250MW SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
51 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
90 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
3 µA @ 1 V
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
250 mW