ESD7C3.3DT5G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 186.949
Gegevensblad
Similar
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 5.374
Gegevensblad
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOT-723
ESD7C3.3DT5G
Productnummer DigiKey
ESD7C3.3DT5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
ESD7C3.3DT5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
ESD7C3.3DT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESD7C3.3DT5G
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM SOT723
Standaard levertijd fabrikant
54 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
ESD7C3.3DT5G Modellen
Digi-Reel®
Capaciteit bij frequentie
13pF @ 1MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
2
Verpakking / doos
SOT-723
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Apparaatpakket leverancier
Spanning - doorslag (min.)
5V