ESD9C3.3ST5G
Productnummer DigiKey
ESD9C3.3ST5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
ESD9C3.3ST5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
ESD9C3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ESD9C3.3ST5G
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM SOD923
Standaard levertijd fabrikant
54 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Klem Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-923
EDA/CAD-modellen
ESD9C3.3ST5G Modellen
Fabr.
Capaciteit bij frequentie
12,8pF @ 1MHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
SOD-923
Unidirectionele kanalen
1
Apparaatpakket leverancier
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V (max.)
Basisproductnummer
Spanning - doorslag (min.)
5V