NCV8705MT33TCG
Productnummer DigiKey
NCV8705MT33TCGOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NCV8705MT33TCGOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCV8705MT33TCGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCV8705MT33TCG
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-WDFN
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA 6-WDFN (2x2)
EDA/CAD-modellen
NCV8705MT33TCG Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
25 µA
Fabr.
Besturingskenmerken
Inschakelen
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, softstart, vergrendeling wegens onderspanning (UVLO)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Verpakking / doos
6-WDFN blootliggende pad
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V