FGH40T120SQDNL4
Productnummer DigiKey
FGH40T120SQDNL4OS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGH40T120SQDNL4
Beschrijving
IGBT TRENCH FS 1200V 160A TO-247
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Trench Field Stop 1200 V 160 A 454 W Through-hole TO-247-4L
Categorie
Type ingang
Standard
Fabrikant
onsemi
Lading poort
221 nC
Verpakking
Buis
Td (aan/uit) bij 25°C
46ns/220ns
Status onderdeel
Actief
Testvoorwaarde
600V, 40A, 10Ohm, 15V
Type IGBT
Trench Field Stop
Inverse hersteltijd (trr)
166 ns
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
1200 V
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector (Ic) (max.)
160 A
Type montage
Through-hole
Stroom - collector puls (Icm)
160 A
Verpakking / doos
TO-247-4
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
1,95V @ 15V, 40A
Apparaatpakket leverancier
TO-247-4L
Vermogen - max.
454 W