FQD3P50TM
Productnummer DigiKey
FQD3P50TMTR-ND - Tape & Reel (TR)
FQD3P50TMCT-ND - Cut Tape (CT)
FQD3P50TMDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FQD3P50TM
Beschrijving
MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 500 V 2,1 A (Tc) 2,5W (Ta), 50W (Tc) Opbouwmontage TO-252AA
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
23 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
660 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 50W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
500 V
Apparaatpakket leverancier
TO-252AA
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
4,9Ohm @ 1,05A, 10V