RB160VAM-40TR
Productnummer DigiKey
RB160VAM-40TR-ND - Tape & Reel (TR)
RB160VAM-40CT-ND - Cut Tape (CT)
RB160VAM-40DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB160VAM-40TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 1A TUMD2M
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 1A Opbouwmontage
EDA/CAD-modellen
RB160VAM-40TR Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
550 mV @ 700 mA
Fabr.
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 40 V
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A