FQP17P06
Productnummer DigiKey
FQP17P06-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FQP17P06
Beschrijving
MOSFET P-CH 60V 17A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
P-kanaal 60 V 17 A (Tc) 79W (Tc) Through-hole TO-220-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FQP17P06 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
27 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±25V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
900 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
79W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
120mOhm @ 8,5A, 10V