LM2575TV-012G
Productnummer DigiKey
LM2575TV-012G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2575TV-012G
Beschrijving
IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 12V 1 Uitgang 1A TO-220-5 gevormde kabels
EDA/CAD-modellen
LM2575TV-012G Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Verpakking
Buis
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Verouderd
Frequentie - schakeling
52kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Through-hole
Apparaatpakket leverancier
TO-220-5
Spanning - ingang (min.)
4,75V