MM3Z12VST1G
Productnummer DigiKey
MM3Z12VST1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z12VST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z12VST1G
Beschrijving
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 12 V 300 mW ±2% Opbouwmontage SOD-323
EDA/CAD-modellen
MM3Z12VST1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 8 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±2%
Vermogen - max.
300 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
25 Ohms