MM3Z3V3ST1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 12.000
Gegevensblad
Dioden - Zener 3.3 V 300 mW ±3% Opbouwmontage SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z3V3ST1G
Productnummer DigiKey
MM3Z3V3ST1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z3V3ST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z3V3ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z3V3ST1G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Standaard levertijd fabrikant
45 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MM3Z3V3ST1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±3%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323
Vermogen - max.
300 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
95 Ohms