NCP5501DT33RKG
Productnummer DigiKey
NCP5501DT33RKGOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NCP5501DT33RKGOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCP5501DT33RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCP5501DT33RKG
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA DPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NCP5501DT33RKG Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
500 µA
Fabr.
Stroom - voeding (max.)
20 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB ~ 70dB (120hZ ~ 10kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Overstroom, overtemperatuur, omgekeerde polariteit
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
16V
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanningsuitval (max.)
0,7V @ 500mA