NCV1117ST33T3G
Productnummer DigiKey
NCV1117ST33T3GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NCV1117ST33T3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCV1117ST33T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NCV1117ST33T3G
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A SOT-223
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NCV1117ST33T3G Modellen
Categorie
Stroom - rust (Iq)
10 mA
Fabr.
PSRR
64dB (120 Hz)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Uitvoerconfiguratie
Soort
Automotive
Type uitvoer
Kwalificatie
AEC-Q100
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
20V
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223
Spanningsuitval (max.)
1,2V @ 800mA