ACE1V3225-510-R
Productnummer DigiKey
283-ACE1V3225-510-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-ACE1V3225-510-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-ACE1V3225-510-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACE1V3225-510-R
Beschrijving
CMC 51UH 200MA 2LN 2.6KOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
51 µH @ 100 kHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 2.6 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 700mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
200mA
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
DC-weerstand (DCR) (max.)
700mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
80V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Klasse
AEC-Q200
Type filter
Signaallijn
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
2
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Impedantie bij frequentie
2.6 kOhms @ 10 MHz
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Inductie bij frequentie
51 µH @ 100 kHz