NRVBAF3200T3G
Productnummer DigiKey
488-NRVBAF3200T3GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NRVBAF3200T3GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NRVBAF3200T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NRVBAF3200T3G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 200 V 3A Opbouwmontage SMA-FL
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 mA @ 200 V
Apparaatpakket leverancier
SMA-FL
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
200 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
840 mV @ 3 A