ACS772ECB-400B-PFF-T
Productnummer DigiKey
620-ACS772ECB-400B-PFF-T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ACS772ECB-400B-PFF-T
Beschrijving
CURRENT SENSOR HE 400A
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Stroomsensors 400A 1 kanalen Hall-effect Bidirectioneel 5-CB gevormde kabels, PFF
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ACS772ECB-400B-PFF-T Modellen
Categorie
Lineariteit
±0,9%
Fabr.
Spanning - voeding
4,5V ~ 5,5V
Verpakking
Buis
Antwoordtijd
2,5µs
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
15mA
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Sensortype
Soort
Automotive
Stroom - meting
Kwalificatie
AEC-Q100
Gevoeligheid
5mV/A
Frequentie
DC ~ 200kHz