NSR02100HT1G
Productnummer DigiKey
NSR02100HT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NSR02100HT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NSR02100HT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NSR02100HT1G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 200mA Opbouwmontage SOD-323
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
150 nA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
4pF @ 1V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SOD-323
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
950 mV @ 200 mA