NSVR05F40NXT5G
Productnummer DigiKey
NSVR05F40NXT5GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NSVR05F40NXT5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NSVR05F40NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NSVR05F40NXT5G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA 2DSN
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 500mA Opbouwmontage 2-DSN (1x0,6), (0402)
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
75 µA @ 40 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
35pF @ 10V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
500mA
Apparaatpakket leverancier
2-DSN (1x0,6), (0402)
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
460 mV @ 500 mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 150°C
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)