NTMT061N60S5F
Productnummer DigiKey
488-NTMT061N60S5FTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NTMT061N60S5FCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NTMT061N60S5FDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NTMT061N60S5F
Beschrijving
SUPERFET5 FRFET, 61MOHM, PQFN88
Standaard levertijd fabrikant
50 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 600 V 41 A (Tc) 255W (Tc) Opbouwmontage 4-TDFN (8x8)
Categorie
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
61mOhm @ 20,5A, 10V
Fabr.
Vgs(th) (max.) bij Id
4,8V @ 4,6mA
Serie
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
76 nC @ 10 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±30V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
4175 pF @ 400 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
255W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
4-TDFN (8x8)
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V