NZF220DFT1G
Productnummer DigiKey
NZF220DFT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
NZF220DFT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NZF220DFT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NZF220DFT1G
Beschrijving
FILTER RC(PI) 110 OHMS ESD SMD
Standaard levertijd fabrikant
50 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RC (Pi) EMI-filters 2nd Bestelling Laagdoorlaat 2 kanaal R = 110Ohm, C = 22pF 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Categorie
Weerstand - kanaal (ohm)
110
Fabrikant
onsemi
Waarden
R = 110Ohm, C = 22pF
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
ESD-bescherming
Ja
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
Datalijnen voor mobiele apparaten
Type
Laagdoorlaat
Type montage
Opbouwmontage
Filtervolgorde
2nd
Verpakking / doos
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Technologie
RC (Pi)
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Aantal kanalen
2
Hoogte
0,043" (1,09mm)
Drempel- / middenfrequentie
220MHz (grens)