SZMM5Z27VT1G
Productnummer DigiKey
SZMM5Z27VT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMM5Z27VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM5Z27VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMM5Z27VT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 27V 500MW SOD523
Standaard levertijd fabrikant
54 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 27 V 500 mW ±7% Opbouwmontage SOD-523
EDA/CAD-modellen
SZMM5Z27VT1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±7%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW
Impedantie (max.) (Zzt)
80 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 18.9 V