SZMM5Z36VT1G | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | SZMM5Z36VT1G |
Beschrijving | DIODE ZENER 36V 500MW SOD523 |
Standaard levertijd fabrikant | 50 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 36 V 500 mW ±6% Opbouwmontage SOD-523 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | SZMM5Z36VT1G Modellen |
Categorie | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 900 mV @ 10 mA |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -65°C ~ 150°C |
Tolerantie ±6% | Verpakking / doos |
Vermogen - max. 500 mW | Apparaatpakket leverancier SOD-523 |
Impedantie (max.) (Zzt) 90 Ohms | Basisproductnummer |
Stroom - sper lekkage bij Vr 50 nA @ 25.2 V |