UJ4SC075008L8S
Productnummer DigiKey
5556-UJ4SC075008L8STR-ND - Tape & Reel (TR)
5556-UJ4SC075008L8SCT-ND - Cut Tape (CT)
5556-UJ4SC075008L8SDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UJ4SC075008L8S
Beschrijving
SICFET N-CH 750V 106A TOLL
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 750 V 106 A (Tc) 600W (Tc) Opbouwmontage TOLL
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5,5V @ 10mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
75 nC @ 15 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max.)
±20V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
3340 pF @ 400 V
FET-type
Vermogensdissipatie (max.)
600W (Tc)
Technologie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
750 V
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Apparaatpakket leverancier
TOLL
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
12V
Verpakking / doos
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
11,4mOhm @ 70A, 12V