10TAE220ML
Productnummer DigiKey
P123520TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123520CT-ND - Cut Tape (CT)
P123520DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
10TAE220ML
Beschrijving
CAP TANT POLY 220UF 10V 2917
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 10 V 2917 (7343 metrisch) 25mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
10TAE220ML Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
220 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
10 V
ESR (equivalente serieweerstand)
25mOhm @ 100kHz