10TPE220ML is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
KEMET
Op voorraad: 30.775
Gegevensblad
Direct
KEMET
Op voorraad: 9.822
Gegevensblad
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Op voorraad: 700
Similar
Vishay Sprague
Op voorraad: 230
Similar
Op voorraad: 962
220 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 10 V 2917 (7343 metrisch) 25mOhm @ 100kHz