20TQC22MYFD is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Panasonic Industry
Op voorraad: 6.245
Gegevensblad
22 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 20 V 2917 (7343 metrisch) 80mOhm @ 100kHz
20TQC22MYFD
Productnummer DigiKey
P123529TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
20TQC22MYFD
Beschrijving
CAP TANT POLY 22UF 20V 2917
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
20TQC22MYFD Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Status onderdeel
Verouderd
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
22 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D2
Spanning - nominaal
20 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
80mOhm @ 100kHz