2SVPE1200M
Productnummer DigiKey
P16556TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16556CT-ND - Cut Tape (CT)
P16556DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2SVPE1200M
Beschrijving
CAP ALUM POLY 1200UF 20% 2.5V
Standaard levertijd fabrikant
42 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1200 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 8mOhm 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2SVPE1200M Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Toepassingen
General Purpose
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
261.5 mA @ 120 Hz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
5.23 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Capaciteit
1200 µF
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
2.5 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
ESR (equivalente serieweerstand)
8mOhm
Basisproductnummer
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C