2R5TPE220MZB
Productnummer DigiKey
P16214TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16214CT-ND - Cut Tape (CT)
P16214DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2R5TPE220MZB
Beschrijving
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411
Standaard levertijd fabrikant
47 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2.5 V 1411 (3528 metrisch) 35mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
2R5TPE220MZB Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
1411 (3528 metrisch)
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Capaciteit
220 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
B2
Spanning - nominaal
2.5 V
ESR (equivalente serieweerstand)
35mOhm @ 100kHz