20SVPF560M
Productnummer DigiKey
P16501TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16501CT-ND - Cut Tape (CT)
P16501DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
20SVPF560M
Beschrijving
CAP ALUM POLY 560UF 20% 20V SMD
Standaard levertijd fabrikant
42 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
560 µF 20 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 12mOhm 5000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
20SVPF560M Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Toepassingen
General Purpose
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
270 mA @ 120 Hz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
5.4 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Type
Polymeer
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
Capaciteit
560 µF
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
20 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
ESR (equivalente serieweerstand)
12mOhm
Basisproductnummer
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C