20TQC22MYFB
Productnummer DigiKey
P123528TR-ND - Tape & Reel (TR)
P123528CT-ND - Cut Tape (CT)
P123528DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
20TQC22MYFB
Beschrijving
CAP TANT POLY 22UF 20V 1411
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 20 V 1411 (3528 metrisch) 80mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
20TQC22MYFB Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
1411 (3528 metrisch)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Grootte / afmetingen
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Capaciteit
22 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
B2
Spanning - nominaal
20 V
Functies
General Purpose
Type
Gegoten
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
80mOhm @ 100kHz