ECA-1HM100B
Productnummer DigiKey
10-ECA-1HM100BCT-ND - Cut Tape (CT)
10-ECA-1HM100BTB-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ECA-1HM100B
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL TH
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
ECA-1HM100B Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
65 mA @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
110.5 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,472" (12,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C