EEE-FT1H220AR
Productnummer DigiKey
PCE5022TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE5022CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE5022DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEE-FT1H220AR
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 880mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEE-FT1H220AR Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Klasse
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
107.3 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
165 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Spanning - nominaal
50 V
Grootte oppervlaktemontage
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
880mOhm @ 100kHz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C