EEF-CD0J680R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Panasonic Industry
Op voorraad: 5.448
Gegevensblad
68 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 18mOhm 1000 uur @ 105°C
EEF-CD0J680R
Productnummer DigiKey
PCE2110TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-CD0J680R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 68UF 20% 6.3V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEF-CD0J680R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,075" (1,90mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
68 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
6.3 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
18mOhm