EEF-HD0E151R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
KEMET
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
KEMET
Op voorraad: 5.540
Gegevensblad
150 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm
EEF-HD0E151R
Productnummer DigiKey
PCE2120TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-HD0E151R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
150 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
2.5 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm