EEF-UD0E221R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Panasonic Industry
Op voorraad: 2.628
Gegevensblad
Upgrade
Panasonic Industry
Op voorraad: 7.676
Similar
220 µF 2.5 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm 1000 uur @ 105°C
EEF-UD0E221R
Productnummer DigiKey
PCE2112TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-UD0E221R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
EEF-UD0E221R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Fabrikant
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
220 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
2.5 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm