EEF-UD0G151R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Panasonic Industry
Op voorraad: 11.044
Gegevensblad
Upgrade
Panasonic Industry
Op voorraad: 0
Similar
Murata Electronics
Op voorraad: 13
150 µF 4 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 15mOhm 1000 uur @ 105°C
EEF-UD0G151R
Productnummer DigiKey
PCE2113TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-UD0G151R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
EEF-UD0G151R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Fabrikant
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
150 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
4 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
15mOhm