EEF-UE0J181R is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Panasonic Industry
Op voorraad: 1.018
Gegevensblad
Similar
KEMET
Op voorraad: 3.020
Gegevensblad
180 µF 6.3 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 12mOhm 1000 uur @ 105°C
EEF-UE0J181R
Productnummer DigiKey
PCE2118TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEF-UE0J181R
Beschrijving
CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
EEF-UE0J181R Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,165" (4,20mm)
Grootte oppervlaktemontage
Capaciteit
180 µF
Tolerantie
±20%
Spanning - nominaal
6.3 V
Basisproductnummer
ESR (equivalente serieweerstand)
12mOhm